MAJSTOR JE MAJSTOR / Modrić je ušao, uzeo kapetansku traku i za samo tri minute na terenu oduševio potezom koji je mogao riješiti utakmicu

Image

Kim tu loptu nije ni vidio, ali Brazilac nije bio precizan. Bila je to fantastična lopta Luke kakvu samo rijetki znaju poslati

30.4.2024.
23:43
Profimedia
VOYO logo

Bayern Munchen i Real Madrid u prvom su polufinalu ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka odigrali 2-2 na Allianz Areni u Munchenu.

Image
LUDNICA U MUNCHENU /

Remi u spektaklu na Allianz Areni: Bayern gubio pa preokrenuo, Real izjednačio iz penala

Image

Luka Modrić je ušao u 75. minuti umjesto Tonija Kroosa. Uzeo kapetansku traku i nakon samo tri minute na travnjaku odlično dao za Viniciusa. Kim tu loptu nije ni vidio, ali Brazilac nije bio precizan. Bila je to fantastična lopta Luke Modrića kakvu rijetki znaju poslati, pogotovo na utakmici polufinala Lige prvaka.