ČETVRFINALE HRVATSKOG KUPA / Dinamo slavio u završnici, Vugrinec promašio penal

Image

"Modri" su pobijedili Pomorac 2:0, Zagreb je s Hajdukom odigrao bez golova, a Osijek i Šibenik 1:1. Uzvrati su 9. prosinca.

25.11.2009.
18:06
VOYO logo

U tri u odigrane utakmice četvrtfinala Hrvatskog kupa u srijedu jedino je Dinamo ostvario pobjedu. "Modri" su pogocima Papadopoulosa u 84. te Badelja u 90. minuti u Kostreni pobijedili 2:0 Pomorac.

Hajduk je izvukao "nulu" u Kranjčevićevoj gdje je sa Zagrebom odigrao bez pogodaka. "Pjesnici" su imali više od igre, stvarali su više prigoda, čak je Vugrinec u 56. minuti promašio jedanaesterac. Hajduk može biti zadovoljan rezultatom, a Zagreb može žaliti za propuštenim.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U Gradskom vrtu u dva navrata tresla se mreža. Po jednom su loptu iz mreže vadili Osijek i Šibenik,  oba pogotka pala su u drugom poluvremenu. Prvi u vodstvo došli su domaći nogometaši, mrežu gostiju pogodio je Šorša u 68. minuti.  I kada se pomislilo da više neće biti pogodaka, u 87. minuti Vidić pogađa za Šibenik.

U utorak je Varteks u Koprivnici pobijedio 4:1 Slaven Belupo.

Uzvratne utakmice igraju se 9. prosinca.