RAZLIČITA MIŠLJENJA / Engleski mediji se raspisali o Gvardiolu: 'Zabio je gol, ali bio je prilično mlitav'

Image

29.4.2024.
8:11
profimedia
VOYO logo

Manchester City je u nedjelju u 35. kolu Premier lige rezultatom 2-0 osvojio važna tri boda protiv Nottingham Foresta.

Image
STRUČNI KOMENTAR /

'Dinamo je zasluženo prvi, a Rijeka će na Rujevici imati priliku pokazati je li šampionska momčad'

Image

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol pogotkom u 32. minuti poveo je City u vodstvo, a onda je u 71. minuti Erling Haaland povećao razliku.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Gvardiolu je to treći pogodak ove sezone, a engleski mediji su se nakon ove utakmice raspisali o hrvatskom braniču.

Goal je jedan od onih koji nije bio oduševljen njegovim nastupom pa mu je dao ocjenu šest uz obrazloženje:

"Svojim četvrtim golom (pogreška Goala) odlično je završio u travnju, ali inače bio je poprilično mlitav."

Portal 90min ocijenio ga je s nešto većom ocjenom i dao mu osmicu.

"Postigao prvi pogodak i zaustavio crtu gola na drugom kraju kako bi spriječio Wooda da izjednači. Vrlo dobar dan u uredu, općenito, a istu ocjenu dao je i Manchester World uz opis:

""Zabio je ključni pogodak u prvom poluvremenu i imao dvije važne blokade na početku svakog od poluvremena. Bio je dobra napadačka opcija na lijevoj strani."

Cityju su ova tri boda dobro došla u borbi za naslov prvaka. Trenutno su drugi sa 79 bodova, jednim manje od Arsenala, ali i utakmicu manje od njih. Treći je Liverpool sa 75 bodova.