MANDŽUKIĆ I PJACA SLAVILI U VELIKOM OBRAČUNU HRVATA: / Genijalni Dybala i izdajica Higuain srušili Napoli

Image

U prvom polufinalnom susretu Talijanskog kupa Juventus je u Torinu preokretom pobijedio Napoli s 3-1, a na ovoj utakmici nastupila su čak četvorica hrvatskih reprezentativaca.

28.2.2017.
22:29
VOYO logo

Napoli je poveo pogotkom Jose Maria Callejona u 36. minuti, a Juventus je izjednačio u 47. minuti kada je Paulo Dybala realizirao kazneni udarac, koji je i bio napravljen na njemu.

U 64. minuti Gonzalo Higuain je iskoristio veliku pogrešku obrane gostiju i zabio svom bivšem klubu i doveo Juve u vodstvo od 2-1, da bi u 68. minuti vratar Napolija srušio Guardada te je sudac dosudio i drugi penal za domaćina. Dybala je ponovno bio siguran s "bijele točke" za 3-1.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juve i propustio dvije velike prilike u prvom dijelu, dok je Marko Pjaca ušao u igru u 84. minuti. Ivan Strinić je odigrao svih 90 minuta za Napoli, dok je Marko Rog zamijenjen u 82. minuti.

U srijedu u drugom polufinalu igraju Lazio i Roma, a uzvrati su 5. travnja.

UŽIVO:

Juventus - Napoli 3:1

Juventus: Neto; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Pjanić, Khedira, Asamoah; Dybala, Higuain, Mandžukić.

Napoli: Reina, Maggio, Albiol, Koulibaly, Strinić, Rog, Diawara, Hamsik, Callejon, Insigne, Milik

Kraj

84' Pjaca je ušao umjesto Dybale.

83' Pavoletti je ušao umjesto Roga.

69' GOOL Dybala je zabio iz penala.

68' Novi penal za Juve. Dybala je odlično odigrao za Cuadrada, Reina ga je sušio, sudac nije dvojio.

65' GOOL Naokn ubačaja Cuadrada u kazneni prostor lopta je došla do Higuaina na desnoj strani, Strinić je pokušao blokirati udarac, sli je lopta pokraj njega završila u mreži.

64' Mandžukić je lijepo odigrao za Dybalu, na kraju se lopta od bloka odbila u korner.

47' GOOL Dybala je zabio iz penala kojeg je sam izborio.

46' Cuadrado ja ušao umjesto Lichtsteinera.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

45' Mandžukić je propustio drugu odličnu priliku. Primio je loptu u šestnaestercu te je tukao u donji desni kut, ali njegov pokušaj nije bio dovoljno snažan.

37' GOOL Lorenzo Insigne je odigrao za Callejona, koji je je lagano zabio iz blizine

33' Higuain je bio u izvrsnoj prilici. Primio je loptu u kaznenom prostoru te je tukao preko gola.

27' Okušao je i Rog udarac, ali preslabo za Neta.

24' Hamšik je opasno tukao s desne strane, sjajan volej ljevicom u donji lijevi ugao, Neto je to na kraju pokupio.

18' Lijepo je Rog povukao po desnoj strani, oslobodio se Chiellinija, ali su Callejon i Milik loše reagirali.

14' Mandžukić je opasno tukao glavom poslije kornera.

13' Velika prilika za Juve. Dybala je primio lotu u 16-ercu, međutim Strinić ga je u trenutku kad je krenuo udariti loptu rukom gurnuo s leđa. Lopta je otišla u korner. Srećom po Strinića sudac nije vidio što je napravio.

12' Napoli dominira u prvim minutama susreta sa 60 posto posjeda lopte, međutim za sada nema velikih prilika.

6' Milik je bio sam u šestnaestercu i pucao, ali njegov pokušaj je blokirao obrambeni igrač.

1' Počela je utakmica.