IMALI SU POSLA / Policija objavila da je privela sedam Boysa, oduzela puno pirotehnike i jedan dron

5.5.2024.
22:42
Marko Lukunic/PIXSELL
VOYO logo

U derbi susretu 33. kola HNL-a, ali i cijele sezone, nogometaši Dinama su nakon preokreta pobijedili Rijeku na Rujevici s 2-1 (0-0) čime su napravili veliku prednost na vrhu ljestvice, pobjegli su Riječanima na četiri boda prednosti.

Image
'OD SRCA ČESTITKE' /

Dinamo nakon utakmice posvetio status Petkoviću: 'Dragi Bruno, hvala ti na svemu'

Image

Rijeka je povela u 50. minuti kada je Marko Pjaca precizno pogodio s bijele točke za 1-0. Za 1-1 je zaslužan bio Bruno Petković koji je majstorski u 75. minuti izveo slobodan udarac s više od 20 metara, dok je Dinamo do pobjedničkog gola došao u 89. minuti. Strijelac gola možda i vrijednog naslova prvaka postigao je Arber Hoxha. Dinamo sada ima četiri boda više od Rijeke (75-71).

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Plavi su u ovoj utakmici imali veliku podršku svojih najvjernijih pristalica, Bad Blue Boysa, koji su popunili tribinu za gostujuće navijače, a policija je nakon utakmice objavila da ih je nekoliko završilo u pritvoru.

Policijna je privela ukupno sedam gostujućih navijača, od čega šest zbog alkohola i jednog jer nije imao ulaznicu.

Također, policija je navijačima oduzela 65 baklji, devet dimnih zavjesa jedan box vatromet s 81 raketom i spušten dron koji se nalazio u zoni zabrane letenja.