LUKA SLAVI / Real Madrid je prvak Španjolske, Modrić uz još trojicu postao najtrofejniji igrač Kraljeva

Image

Kraljevski klub tako četiri kola prije kraja ima 13 bodova više od Girone, te 14 više od Barcelone te je i teoretski osigurao naslov prvaka.

4.5.2024.
20:30
Profimedia
VOYO logo

Nogometaši Real Madrida 36. put su prvaci Španjolske, a osigurali su ga četiri kola prije kraja porazom Barcelone kod Girone 4-2.

Image
KAKAV KRALJ /

Modrić ispisao povijest, dobio ovacije Bernabeua pa asistirao za gol Reala

Image

Christensen je zabio u 3. minuti za vodstvo Katalonaca, da bi u Dovbyk samo minutu kasnije bio strijelac za 1-1. Barca je do vodstva stigla u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je iz penala pogodio Lewandowski.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ipak u nastavku Girona u sedam minuta zabija tri gola i riješava pitanje pobjednika. Portu je za 2-2 zabio u 65., u 67. strijelac je bio Gutierrez, da bi Portu opet zatresao mrežu gostiju u 74.

Modrićev 25. trofej u Realu

Luka Modrić tako je osvojio 25. trofej kao igrač Real Madrida, te je postao najtrofejniji igrač kluba zajedno s Marcelom i Karimom Benzemom. Njima trojica danas se priključio još jedan aktualni igrač Kraljeva - Nacho.