Bundesliga / Fantastični Ivan Martinović dvoznamenkastim brojem golova odveo Hannover do pobjede protiv HSV-a

Image

Martinović je trenutno drugi strijelac svoje momčadi i 17. golgeter prvenstva sa 114 postignutih pogodaka u ovoj sezoni Bundeslige

22.4.2022.
16:28
screenshot TSV Hannover
VOYO logo

Hannover Burgdorf je u četvrtak na svome terenu u sklopu 27. kola Bundeslige porazio HSV Hamburg s 29:27 uz fantastičan učinak našeg Ivana Martinovića. Hannover i HSV su momčadi koje drže sredinu ljestvice u njemačkom prvenstvu, a nakon prednosti gostiju od dva pogotka prednosti u prvom dijelu Martinović i ekipa su u nastavku okrenuli rezultat.

Martinović je bio prvi strijelac susreta s čak deset pogodaka, a tijekom cijelog susreta je uz pomoć Plogv Hannsena nosio domaću momčad. Osobito je bio impresivan tijekom sredine prvog poluvremena kada je između 11. i 18. minute s četiri pogotka zadržao glavu iznad vode svoje ekipe.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uz deset pogodaka Martinović je upisao i tri asistencije, a u momčadi Hannovera nastupio je i Ilija Brozović koji je upisao jedan pogodak, jednu blokadu i tri isključenja.

Image
očekivano, bez problema /

Analiza dvije utakmice protiv Finske: Hrvatska je pokazala da ne želi dovesti u pitanje status velesile

Image

Martinović je trenutno drugi strijelac svoje momčadi i 17. golgeter prvenstva sa 114 postignutih pogodaka u ovoj sezoni Bundeslige. Hannover trenutno drži 13. poziciju no ima dvije utakmice manje od neposrednih konkurenata.